Hakkımızda

Lily's Candles,  %100 doğal içeriği ile soluması sağlıklı , aromaterapi koku etkilerine sahip el yapımı objeleri ve el dökümü üretimi ile özel ve özenle hazırlanmış mumlar sunuyor. Soya yağından elde edilen parafinsiz mumlara , su distilasyonu yöntemi ile bitkilerin ve meyvelerin doğallığı bozulmadan elde edilen yağlarla sağlanan kokular eşlik ediyor.
Uzun yanma süreleri , güvenle solunabilme özelliği ve sade tasarımları ile hem dekoratif hem sağlıklı mumlar sunmayı amaçlıyor.  
Beton&Bakır Serisi, Cam Serisi ve Mermer Serisi 'nde Bergamut& Vanilya , Sandal Ağacı Portakal , Lavanta , Mavi Anemon Çiçeği ve Bergamut& Limon kokulu alternatifler bulunuyor.
Bir İzmir markası olan Lily's Candles 'ın tasarımcısı Ece Bilginer , 2011 yılında kurduğu  Lily's Boutique Design ile davet ve organizasyonlara dekor ve aksesuar tasarımı yaparken köpeği Lily'nin mutlu günlerde hatırlanmasını hayal etmiş. Şimdi ise her eve , ofise  ulaşarak, mekanlara dokunarak , sağlıklı,  doğal mumlar ve el yapımı objeler ile Lily'nin isminin  güzel duygularla anılması hayalini,  yeni markası için de özenli üretimler yaparak yaşatmaya devam ediyor.